לקביעת פגישת ייעוץ חינם

  הקשר בין ייעוץ ארגוני לניהול כלכלי והצלחה של העסק שלך

  ייעוץ ארגוני – לא קל לנהל עסק במציאות הכלכלית של ימינו, ובפרט כשבלא מעט מקרים ההבדל בין עסק משגשג וצומח לבין כישלון ומפח נפש (ולעתים גם חובות) הוא החלטות ניהוליות ספציפיות כולל כאלה שלא נראות קריטיות.

  בהתאם, השבחת הניהול הכלכלי של העסק היא צעד מתבקש, ואחת הדרכים לעשות זאת היא להיעזר בייעוץ ארגוני.

  מה כולל ייעוץ ארגוני וכיצד הוא תורם לעסק שלך?

  ייעוץ ארגוני הוא תחום רחב היקף שמתפתח ללא הרף, כך שהוא כולל ידע עדכני מתחומים רבים.

  בין השאר, כולל ייעוץ יקר ערך זה את המרכיבים הבאים:

  • ניהול נכון יותר של תזרים המזומנים – כדי למצות את ההון הקיים בעסק ולהפחית את הצורך במקורות מימון חיצוניים אשר מצמצמים את הרווחיות וכן עלולים לפגום ביציבות הפיננסית של העסק.
  • ניתוח הוצאות – בחינה מדוקדקת של מבנה ההוצאות של העסק עשוי לאתר הוצאות גבוהות שלא לצורך ובהתאם להוביל לחיסכון ניכר, להפחתת הצורך במקורות מימון חיצוניים ולשיפור הרווחיות.
  • ייעול המבנה הארגוני – דרך נוספת לצמצום ההוצאות והגדלת הרווחיות.
  • ניתוח ושיפור מקורות המימון – בימינו קיימים מקורות מימון רבים ומגוון דרכים המאפשרות לכל עסק להבטיח התנהלות שוטפת אופטימלית.

  מקורות המימון כוללים את הבנקים ואת חברות האשראי החוץ בנקאי וכן קרנות רבות, ובין פתרונות המימון שאותם ניתן לנצל ועל כן כדאי להכיר – ניכיון שיקים, פקטורינג, פקטורינג הפוך, ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי ועוד.

  בחלק מהמקרים, יכלול הייעוץ הארגוני גם ייעוץ אסטרטגי המסייע לבעל העסק לממש את החזון שלו ולפעול באפיקים המשתלמים לו ביותר כמו גם להגיע לקהל היעד הנכון ביותר עבורו בדרכים האפקטיביות ביותר.

  בכל מקרה, מומלץ לפנות לאיש מקצוע האמון על ייעוץ פיננסי לעסקים המותאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

  לפגישת ייעוץ ראשוני חינם

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
   כל הזכויות שמורות