לקביעת פגישת ייעוץ חינם

  חונכות וליווי עסקי

  התהליך המורכב של פתיחת עסק חדש מלווה בחששות כבדים. לכן, בטרם מתחילים להוציא סכומים גדולים של כסף יש לבצע בדיקת כדאיות כלכלית בעזרתו של חונך עסקי מוסמך. ליווי מקצועי בשלבים הראשונים עשוי להציל את העסק החדש או עסק קיים שמתקשה לעמוד על הרגליים ולהרוויח. במשרדנו חונכים מוסמכים מטעם משרד התמ”ת שישמחו לעמוד לרשותכם בכל שלב.

  אנחנו במשרדי צביקה סגל מזמינים אתכם, בעלי עסק חדשים או וותיקים לקבל חונכות עסקית כלכלית וליווי מקצועי שיסייע לכם לקבל החלטות נבונות המסתמכות על הנתונים החשובים באמת. אנו נדאג להזכיר לכם מתי להתייעל ומתי להתפתח, על אילו הזדמנויות אסור לוותר ומאיזו עסקה כדאי לברוח. בואו להיות חלק מההצלחה, צרו קשר והצטרפו.

  • לעסקים בכל התחומים – הליווי העסקי מתאים לעסקים מכל הסוגים ובכל סדר גודל. מיקוד הליווי על ידי החונך תעשה בהתאם לצורכי העסק, למטרת התייעלות, הקמה, שדרוג ועוד.
  • תוכנית עסקית מקצועית – במהלך פגישות החונכות, ניתן לבנות תוכנית עבודה עסקית שנתית שתעניק לבעל העסק אורך נשימה ופריסה של כל האפשרויות הכלכליות המתאימות ביותר.
  • ייעוץ לניהול תקין – במקביל יזכה בעל העסק לייעוץ בנוגע לניהול חשבונות נכון, תפעול, שכר ועובדים, שיווק ומכירות וכן פיתוח עסקי וקבלת החלטות נכונות להמשך הדרך.
  • כל שירות שתבחר – משרדנו מספק את כל השירותים תחת קורת גג אחת, אנו ממליצים לכם להכיר מקרוב את שפע האפשרויות ולחסוך זמן רב וכסף כמובן.
  • יחס אישי ומקצועי – אנו דוגלים בשירות אישי ולכן נשמח לפגוש אתכם במשרדנו על כוס קפה או להגיע אליכם במידת הצורך. כמובן שאנו זמינים בטלפון, במייל או באתר בכל עת.
  • שירותי הנהלת חשבונות – מלבד חונכות נשמח להעניק לכם את כל שירותי הנהלת החשבונות. צוות מקצועי של מנהלי חשבונות ובראשם רואה חשבון מטפלים בכל תיק ויבצעו עבורך כל פעולה.

  לפגישת ייעוץ ראשוני חינם

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים
   כל הזכויות שמורות